Markalar

Huntleigh Healthcare

200’e yakın çalışanı olan İngiliz menşeili firma bünyesinde ; Sonicaid, Dopplex ve Smart Sign markalarını barındırmaktadır. Dünya çapında özellikle ürünlerinin yüksek kalitesi, ileri teknolojisi ve uzun kullanım ömrü ile tanınmaktadır.

ACS

Ticari faaliyetine 1976 yılında başlayan Alcohol Countermeasure System firması günümüzde 500’ü aşkın personeli ve Kanada’daki merkezine ek olarak 10 farklı ülkede bulunan şubeleri ile alkol test cihazlarında dünya çapında lider durumdadır.

Memphis Amerika merkezli CHRISTIE MEDICAL HOLDINGS, INC tarafından üretilen VeinViewer, dünyada ilk üretilen damar görüntüleme sistemidir ve yaklaşık 15 yıldır Amerika başta olmak üzere çeşitli ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Halen alanında en az arızalanma oranına, en uzun kullanım ömrüne ve en yüksek kaliteye sahip olan VeinViewer, patentli “Digital Full Field” teknolojisi aracılığıyla cilt üzerinde HD kalitede imaj oluşturabilen tek damar görüntüleme cihazıdır. İnsan sağlığına zararsız “Yakın İnfrared” (NIR) ışın teknolojisi kullanılan VeinViewer damar görüntüleme cihazları özellikle yüz bölgesi ve göz çevresi uygulamalarında da güvenle tercih edilmektedir. Cildin 10 mm altına kadar olan damarları tespit edebilen VeinViewer, yenidoğan, çocuk, yetişkin, yaşlı, obez tüm hasta tiplerinde ve tüm ten renklerinde kullanım için idealdir.