Markalar

Huntleigh Healthcare

200’e yakın çalışanı olan İngiliz menşeili firma bünyesinde ; Sonicaid, Dopplex ve Smart Sign markalarını barındırmaktadır. Dünya çapında özellikle ürünlerinin yüksek kalitesi, ileri teknolojisi ve uzun kullanım ömrü ile tanınmaktadır.

ACS

Ticari faaliyetine 1976 yılında başlayan Alcohol Countermeasure System firması günümüzde 500’ü aşkın personeli ve Kanada’daki merkezine ek olarak 10 farklı ülkede bulunan şubeleri ile alkol test cihazlarında dünya çapında lider durumdadır.

De Koningh

Hollanda’nın en eski üreticilerinden olan firma 100 yılı aşkın tecrübesiyle damar görüntüleme cihazları konusunda Avrupa’nın öncü firmalarındadır. Bünyesinde 50’ye yakın personel bulunduran DKMS özellikle optik konusunda deneyimli kadrosuyla uzun kullanım ömürlü ve yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Ginevri

Yenidoğan yoğun bakım cihazları konusunda tüm dünyada kalitesi kabul edilen İtalyan firmasının ürünleri 40’ı aşkın ülkeye ulaşmaktadır. Başlıca ürünleri arasında yenidoğan küvöz, radyan ısıtıcı, fototerapi cihazı, bilirubinmetre, yenidoğan ventilatör vb bulunmaktadır.

Sinohero

Çin’in önde gelen üreticilerinden  ve sürekli yükselen bir marka olan Sinohero müşterilerine pazarın ihtiyaçlarına göre esnek çözümler, rekabetçi fiyat politikası ve sınıfındaki diğer ürünlere göre fiyat/kalite performansının yüksekliği gibi avantajlar sunmaktadır.